Získejte nejvýhodnější peníze na směnku

Peníze na směnku

Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčky problémovým klientům nejsou problém

Posted by admin on 5.5.2015 in Nezařazené with No Comments


Problémoví klienti, kteří mají na krku řadu nesplacených půjček, případně několik exekucí často neví kudy kam. Uchylují se k dalším půjčkám a nebojí se využít ani velmi nevýhodných nabídek typu peníze na směnku. Jde sice o nejjednodušší řešení jak si půjčit, ale také neskutečně drahé a nevýhodné. Podepsat směnku není žádné umění, ale je potřeba řádně splácet. Mnoho společností či soukromých investorů vám po neuhrazení jedné splátky úvěr zesplatní a ze sto tisíc dluhu může být půl milionu. Rozhodně není řešením podepisovat prázdnou směnku, do které může napsat kdokoliv i několika milionové částky.

Než podepíšete, přemýšlejte

Chcete-li si opravdu půjčit, vyzkoušejte raději rychlejší řešení. Tím je rychlá půjčka do výplaty. Půjčí téměř každému a nemusíte žádné směnky podepisovat. Peníze vrátíte za pár dní. Nemusíte se trápit co jste kde podškrtli nebo na jaké úroky jste přistoupili. Ryhlá půjčka do výplaty vám vytrhne trn z paty, ale pomůže jen na pár dní. Pečlivě si promyslete, zda je opravdu bezpodmínečně nutné si půjčit, jestli není lepší si pomalinku tvořit finanční rezervu.

S tím vám může pomoci server finance.cz Najdete zde mnoho užitečných tipů, jak si počínat ve finančních nesnázích. Pokud máte skutečně velké potíže, pomohou vám v poradnách při finanční tísni. Nemusíte se přitom bát o pomoc požádat. Jde většinou o anonymní služby. Menší finanční patálie zachrání půjčka ihned. Peníze vám jsou vyplaceny okamžitě v hotovosti na pobočce nebo na váš bankovní účet. Výhodou je možnost sjednání celé půjčky online. Není třeba nikam dojíždět nebo shánět potvrzení o příjmu či o studiu, jak je tomu u půjčky v bance. Získat půjčku mohou problémoví klienti i podnikatelé a rodiče na mateřské. Senioři mohou žádat pokud nepřekročili hranici 65 let věku.

Peníze na směnku, jak je získat?

Posted by admin on 28.7.2013 in Nezařazené with No Comments


Směnka je cenný papír, u kterého není nijak předepsáno jakou má mít podobu, je však nutné dodržet náležitosti, které má směnka obsahovat, aby byla platná. Náležitosti směnky si zjistíte, například ve sbírce zákonů na internetu. Pomocí internetového vyhledávače můžete zkusit hledat „Zákon č. 191/1950 Sb.“. Pomocí vyhledávače také naleznete další články, které radí jak směnka funguje, na co si dát pozor. Věnujte proto čas vyhledávání a pohrajte si s internetovým vyhledávačem.

Je možné získat peníze – půjčku na směnku? Ano, možné to je, avšak firmy poskytující půjčky směnky často nevyužívají. Spíše bývá podepsána smlouva o půjčce. Některé půjčky jsou poskytnuty i přes SMS bez fyzického podpisu smlouvy (tedy ruční podpis). Abyste našli firmu, poskytující peníze na směnku, můžete opět použít některý vyhledávač internetu. Do vyhledávače můžete zadat slova, jež by se měla na stránce půjčkové firmy vyskytovat. Může to být například kombinace těchto slov: s.r.o., telefon, kontakt, na směnku.

Jestliže se vám nepodaří nalézt nikoho kdo poskytuje peníze na směnku, můžete také vyzkoušet získat peníze na obyč. smlouvu, firem které půjčky takto poskytují jsou v české republice stovky. Katalogy půjčkových firem naleznete například na webu firmy.cz a dalších podobných katalozích internetových stránek a firem. Před vybráním firmy je vhodné tuto kontaktovat a zjistit si reference jejích předchozích zákazníků. Tímto je možné se ochránit před nemilými zkušenostmi a nebo ztrátou peněz.

Půjčky na směnku jsou nastavené tak, že v určitě datum je potřeba zaplatit tolik a tolik korun zpět za půjčenou částku, u nebankovních půjček také může být pravidelná měsíční splátka, dokud nejsou půjčené peníze splaceny, zároveň s úrokem. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je zveřejňována na firemních stránkách a udává navýšení půjčené částky v případě půjčky na jeden rok. Tato hodnota může jít u krátkodobých půjček i do tisíců procent. Například půjčka na 10 dnů, 20% navíc, za měsíc 60%, za rok 12×60.

Pokud se vám podařilo získat půjčku na směnku od nějaké firmy, a nebo máte nějakou zkušenost s tímto druhem půjčky, prosím podělte se v komentářích s dalšími zájemci o tuto půjčku.

 • Peníze na směnku
 • Doporučujeme

  Výkup bytů za hotové po celé ČR

  Hypoteční kalkulačka a srovnání hypoték

  Nebankovní hypotéka bez příjmu

  Chcete mít Váš odkaz zde na 50 webech na téma půjčky? Kontakt.

 • Další externí www