Získejte nejvýhodnější peníze na směnku

Peníze na směnku

Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Peníze na směnku, jak je získat?

Přidal admin v 28.7.2013 v Nezařazené s Přidejte inzerát


Směnka je cenný papír, u kterého není nijak předepsáno jakou má mít podobu, je však nutné dodržet náležitosti, které má směnka obsahovat, aby byla platná. Náležitosti směnky si zjistíte, například ve sbírce zákonů na internetu. Pomocí internetového vyhledávače můžete zkusit hledat „Zákon č. 191/1950 Sb.“. Pomocí vyhledávače také naleznete další články, které radí jak směnka funguje, na co si dát pozor. Věnujte proto čas vyhledávání a pohrajte si s internetovým vyhledávačem.

Je možné získat peníze – půjčku na směnku? Ano, možné to je, avšak firmy poskytující půjčky směnky často nevyužívají. Spíše bývá podepsána smlouva o půjčce. Některé půjčky jsou poskytnuty i přes SMS bez fyzického podpisu smlouvy (tedy ruční podpis). Abyste našli firmu, poskytující peníze na směnku, můžete opět použít některý vyhledávač internetu. Do vyhledávače můžete zadat slova, jež by se měla na stránce půjčkové firmy vyskytovat. Může to být například kombinace těchto slov: s.r.o., telefon, kontakt, na směnku.

Jestliže se vám nepodaří nalézt nikoho kdo poskytuje peníze na směnku, můžete také vyzkoušet získat peníze na obyč. smlouvu, firem které půjčky takto poskytují jsou v české republice stovky. Katalogy půjčkových firem naleznete například na webu firmy.cz a dalších podobných katalozích internetových stránek a firem. Před vybráním firmy je vhodné tuto kontaktovat a zjistit si reference jejích předchozích zákazníků. Tímto je možné se ochránit před nemilými zkušenostmi a nebo ztrátou peněz.

Půjčky na směnku jsou nastavené tak, že v určitě datum je potřeba zaplatit tolik a tolik korun zpět za půjčenou částku, u nebankovních půjček také může být pravidelná měsíční splátka, dokud nejsou půjčené peníze splaceny, zároveň s úrokem. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je zveřejňována na firemních stránkách a udává navýšení půjčené částky v případě půjčky na jeden rok. Tato hodnota může jít u krátkodobých půjček i do tisíců procent. Například půjčka na 10 dnů, 20% navíc, za měsíc 60%, za rok 12×60.

Pokud se vám podařilo získat půjčku na směnku od nějaké firmy, a nebo máte nějakou zkušenost s tímto druhem půjčky, prosím podělte se v komentářích s dalšími zájemci o tuto půjčku.

« previous post

Chytrá půjčka Ferratum

Možná zrovna nyní řešíte obtížnou životní zkušenost, která je spojená s nedo...

next post »

Půjčky problémovým klient....

Problémoví klienti, kteří mají na krku řadu nesplacených půjček, případně něk...

Leave a Reply

No trackbacks yet.

No post with similar tags yet.

Posts in similar categories
 • Peníze na směnku
 • Doporučujeme

  Výkup bytů za hotové po celé ČR

  Hypoteční kalkulačka a srovnání hypoték

  Nebankovní hypotéka bez příjmu

  Chcete mít Váš odkaz zde na 50 webech na téma půjčky? Kontakt.

 • Další externí www